FAQ - Najčastejšie otázky

1. Čo je to mikrostránka?

Mikrostránka je jednoduchá web stránka, ktorá je perfektne optimalizovaná na jedno kľúčové slovo.

2. Čo obsahuje mikrostránka?

Na mikrostránkach sa nachádzajú hlavne výborne optimalizované SEO texty na zadané kľúčové slovo. Ďalej mikrostránka môže obsahovať obrázky, videá, novinky a kontaktné údaje a formulár. 

3. Prečo sa robia mikrostránky?

  • posilnenie pozície hlavného firemného webu vo výsledkoch vyľadávania
  • získanie nových návštevníkov a zákazníkov priamo cez minisite

4. Ako mikrostránka prináša nových návštevníkov?

Keďže mikrostránka je celá optimalizovaná na jedno hlavné kľúčové slovo, je veľká pravdepodobnosť, že sa vo výsledkoch vyhľadávania na toto kľúčové slovo bude umiestňovať na dobrých pozíciách. Samozrejme táto časť závisí hlavne od množstva a kvality konkurenčných web stránok. 

5. Ako sa z návštevníka stane zákazník?

Návštevník na mikrostránke nájde iba základné informácie o tom čo ho zaujíma. Ak hľadá ďalšie informácie, alebo už rozmýšľa nad kúpou môže kliknúť na niektorý z odkazov, ktoré sa na mikrostránke nachádzajú. Všetky tieto odkazy vedú niekam na Vašu firemnú stránku. Tento návštevník sám niečo aktívne hľadal, na mikrostránke sa dozvedel základné údaje a keď sa dostal na Vašu firemnú webstránku je už s veľkou pravdepodobnosťou pripravený na kúpu. V tomto okamihu jeho rozdodnutie bude závisieť už iba na kvalite a cene Vami ponúkaných produktov alebo služieb.

Máte ďalšiu otázku?  napíšte nám